NUMEROLOGIE

Je to nauka o číslech a je až neuvěřitelné, jak přesně funguje. Vše kolem nás je o vibracích a energiích. Každé číslo vibruje svou vlastní energií, kterou můžeme využít k obohacení svého života, proto v našem životě hrají čísla velmi důležitou roli. Energie čísel dokáže velmi ovlivnit lidské chování a jednání.

Díky numerologii můžeme porozumět, proč jsme takoví jací jsme, proč nás někdo přitahuje a rozumíme si s ním a s jiným nedokážeme najít společnou řeč. Můžeme se dozvědět, jaká je naše životní cesta a čím je vhodné se v určitý čas zabývat a čeho se naopak vyvarovat. To vše se dá zjistit z data narození. Dále je možné určit, jaký má naše jméno význam a jaký vliv mají čísla na zdraví, jaké místo je pro nás vhodné na bydlení nebo práci. Spočítat lze vlastně cokoliv a tím určit datum důležité události v životě jako je např. svatba, koupě rodinného domu, začátek podnikání nebo studia.


Nabízím numerologický rozbor osobní, partnerský, rodinný, výklad jména a příjmení, vaši roční vibraci, která vás ovlivňuje nyní i devítileté vibrace,které vás ovlivňují po celý váš život.